Dette er resultater fra Frigg 9-er cup - høsten 2019. Se de siste resultatene fra Frigg 9-er cup - høsten 2020 her.



Lørdag 2/11 (Dag 1)

  Kampnr Tid Bane Gruppe Hjemmelag Resultat  Bortelag    
02110100 lø 02/11 10:30 lø 02/11 Marienlyst 1 G12 (2007) Plj B Kløfta 1 Høybråten og Stovner 1    
02110900 lø 02/11 10:30 lø 02/11 Marienlyst 2 G12 (2007) Plj B Nesøya Talent Heming 3    
02110700 lø 02/11 10:30 lø 02/11 Tørteberg 1 G13 (2006) Plj D Frigg 3 5 - 0 Lørenskog 2    
02110800 lø 02/11 10:30 lø 02/11 Tørteberg 2 G13 (2006) Plj D Drafn Hvit 2 - 0 Nittedal Grønn    
02110101 lø 02/11 11:00 lø 02/11 Marienlyst 1 G12 (2007) Pulje S Vålerenga G12 Heming S    
02110901 lø 02/11 11:00 lø 02/11 Marienlyst 2 G12 (2007) Pulje S Fjellhamar Rød S Frigg 1    
02110701 lø 02/11 11:00 lø 02/11 Tørteberg 1 G13 (2006) Plj B Heming 1 - 0 Lørenskog 1    
02110801 lø 02/11 11:00 lø 02/11 Tørteberg 2 G13 (2006) Plj B Åssiden 1 3 - 0 Lyn 1    
02110102 lø 02/11 11:30 lø 02/11 Marienlyst 1 G12 (2007) Plj B Høybråten og Stovner 1 Nesøya Talent    
02110902 lø 02/11 11:30 lø 02/11 Marienlyst 2 G12 (2007) Plj B Heming 3 Kløfta 1    
02110702 lø 02/11 11:30 lø 02/11 Tørteberg 1 G13 (2006) Plj C Frigg 2 3 - 0 Fjellhamar    
02110802 lø 02/11 11:30 lø 02/11 Tørteberg 2 G13 (2006) Plj C Nesøya Talent 4 - 0 Åssiden 2    
02110103 lø 02/11 12:00 lø 02/11 Marienlyst 1 G12 (2007) Pulje S Heming S Fjellhamar Rød S    
02110903 lø 02/11 12:00 lø 02/11 Marienlyst 2 G12 (2007) Pulje S Frigg 1 Vålerenga G12    
02110703 lø 02/11 12:00 lø 02/11 Tørteberg 1 G13 (2006) Plj D Nittedal Grønn 3 - 0 Lyn 2    
02110803 lø 02/11 12:00 lø 02/11 Tørteberg 2 G13 (2006) Plj D Lørenskog 2 0 - 5 Drafn Hvit    
02110104 lø 02/11 12:30 lø 02/11 Marienlyst 1 G12 (2007) Plj B Heming 3 Høybråten og Stovner 1    
02110904 lø 02/11 12:30 lø 02/11 Marienlyst 2 G12 (2007) Plj B Kløfta 1 Nesøya Talent    
02110704 lø 02/11 12:30 lø 02/11 Tørteberg 1 G13 (2006) Plj B Lyn 1 0 - 2 Heming    
02110804 lø 02/11 12:30 lø 02/11 Tørteberg 2 G13 (2006) Plj B Lørenskog 1 0 - 2 Åssiden 1    
02110105 lø 02/11 13:00 lø 02/11 Marienlyst 1 G12 (2007) Plj C Kjelsås Frigg 2    
02110905 lø 02/11 13:00 lø 02/11 Marienlyst 2 G12 (2007) Plj C Kløfta 2 Holmestrand IF Hvit    
02110705 lø 02/11 13:00 lø 02/11 Tørteberg 1 G13 (2006) Plj C Åssiden 2 1 - 0 Frigg 2    
02110805 lø 02/11 13:00 lø 02/11 Tørteberg 2 G13 (2006) Plj C Fjellhamar 1 - 5 Nesøya Talent    
02110106 lø 02/11 13:30 lø 02/11 Marienlyst 1 G12 (2007) Pulje S Vålerenga G12 Fjellhamar Rød S    
02110906 lø 02/11 13:30 lø 02/11 Marienlyst 2 G12 (2007) Pulje S Frigg 1 Heming S    
02110706 lø 02/11 13:30 lø 02/11 Tørteberg 1 G13 (2006) Plj D Lyn 2 0 - 2 Frigg 3    
02110806 lø 02/11 13:30 lø 02/11 Tørteberg 2 G13 (2006) Plj D Nittedal Grønn 3 - 1 Lørenskog 2    
02110107 lø 02/11 14:00 lø 02/11 Marienlyst 1 G12 (2007) Plj A Frigg 3 Fjellhamar Hvit    
02110907 lø 02/11 14:00 lø 02/11 Marienlyst 2 G12 (2007) Plj A Holmlia Rød Høybråten og Stovner 2    
02110707 lø 02/11 14:00 lø 02/11 Tørteberg 1 G13 (2006) Plj A Nittedal Rød 0 - 1 Oppegård Tigers    
02110807 lø 02/11 14:00 lø 02/11 Tørteberg 2 G13 (2006) Plj A Drafn Grønn 0 - 0 Frigg 1    
02110108 lø 02/11 14:30 lø 02/11 Marienlyst 1 G12 (2007) Plj C Holmestrand IF Hvit BMIL    
02110908 lø 02/11 14:30 lø 02/11 Marienlyst 2 G12 (2007) Plj C Kjelsås Kløfta 2    
02110708 lø 02/11 14:30 lø 02/11 Tørteberg 1 G13 (2006) Plj B Lyn 1 1 - 1 Lørenskog 1    
02110808 lø 02/11 14:30 lø 02/11 Tørteberg 2 G13 (2006) Plj B Heming 1 - 1 Åssiden 1    
02110109 lø 02/11 15:00 lø 02/11 Marienlyst 1 G12 (2007) Plj A Fjellhamar Hvit Holmlia Rød    
02110909 lø 02/11 15:00 lø 02/11 Marienlyst 2 G12 (2007) Plj A Høybråten og Stovner 2 Frigg 3    
02110709 lø 02/11 15:00 lø 02/11 Tørteberg 1 G13 (2006) Plj D Frigg 3 1 - 0 Nittedal Grønn    
02110809 lø 02/11 15:00 lø 02/11 Tørteberg 2 G13 (2006) Plj D Lyn 2 1 - 0 Drafn Hvit    
02110110 lø 02/11 15:30 lø 02/11 Marienlyst 1 G12 (2007) Plj C Frigg 2 Holmestrand IF Hvit    
02110910 lø 02/11 15:30 lø 02/11 Marienlyst 2 G12 (2007) Plj C Kløfta 2 BMIL    
02110710 lø 02/11 15:30 lø 02/11 Tørteberg 1 G13 (2006) Plj C Åssiden 2 1 - 0 Fjellhamar    
02110810 lø 02/11 15:30 lø 02/11 Tørteberg 2 G13 (2006) Plj C Frigg 2 0 - 3 Nesøya Talent    
02110111 lø 02/11 16:00 lø 02/11 Marienlyst 1 G12 (2007) Plj A Frigg 3 Holmlia Rød    
02110911 lø 02/11 16:00 lø 02/11 Marienlyst 2 G12 (2007) Plj A Høybråten og Stovner 2 Fjellhamar Hvit    
02110711 lø 02/11 16:00 lø 02/11 Tørteberg 1 G13 (2006) Plj A Frigg 1 1 - 0 Nittedal Rød    
02110811 lø 02/11 16:00 lø 02/11 Tørteberg 2 G13 (2006) Plj A Oppegård Tigers 3 - 2 Drafn Grønn    
02110112 lø 02/11 16:30 lø 02/11 Marienlyst 1 G12 (2007) Plj C BMIL Frigg 2    
02110912 lø 02/11 16:30 lø 02/11 Marienlyst 2 G12 (2007) Plj C Holmestrand IF Hvit Kjelsås    
02110712 lø 02/11 16:30 lø 02/11 Tørteberg 1 G13 (2006) Plj D Lørenskog 2 2 - 1 Lyn 2    
02110812 lø 02/11 16:30 lø 02/11 Tørteberg 2 G13 (2006) Plj D Drafn Hvit 0 - 3 Frigg 3    
02110713 lø 02/11 17:00 lø 02/11 Tørteberg 1 G13 (2006) Plj A Drafn Grønn 1 - 4 Nittedal Rød    
02110813 lø 02/11 17:00 lø 02/11 Tørteberg 2 G13 (2006) Plj A Oppegård Tigers 0 - 1 Frigg 1    
Kiwi Briskeby