Dette er resultater fra Frigg 9-er cup - høsten 2019. Se de siste resultatene fra Frigg 9-er cup - høsten 2020 her.



Søndag 3/11 (Dag 2)

  Kampnr Tid Bane Gruppe Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag    
03110900 sø 03/11 10:30 sø 03/11 Marienlyst 2 G13 (2006) Slutspel B 1/8 Final Fjellhamar 1 - 2 Lørenskog 2    
03110700 sø 03/11 10:30 sø 03/11 Tørteberg 1 G13 (2006) Slutspel B 1/4 Final Nittedal Grønn 1 - 0 Lyn 1    
03110800 sø 03/11 10:30 sø 03/11 Tørteberg 2 G13 (2006) Slutspel B 1/4 Final Frigg 2 2 - 1 P Drafn Grønn    
03110100 sø 03/11 11:00 sø 03/11 Marienlyst 1 G11 (2008) Plj C Nøtterøy IF Fjellhamar Rød    
03110901 sø 03/11 11:00 sø 03/11 Marienlyst 2 G11 (2008) Plj C Lørenskog Hvit Frigg 2    
03110701 sø 03/11 11:00 sø 03/11 Tørteberg 1 G13 (2006) Slutspel B 1/4 Final Lørenskog 1 1 - 0 Lyn 2    
03110101 sø 03/11 11:30 sø 03/11 Marienlyst 1 G11 (2008) Plj A Frigg 3 Husøy & Føynland IF    
03110902 sø 03/11 11:30 sø 03/11 Marienlyst 2 G11 (2008) Plj A Årvoll Fjellhamar Blå    
03110702 sø 03/11 11:30 sø 03/11 Tørteberg 1 G13 (2006) Slutspel B 1/4 Final Nittedal Rød 2 - 1 P Lørenskog 2    
03110801 sø 03/11 11:30 sø 03/11 Tørteberg 2 G13 (2006) Avslutningskamper Lyn 1 3 - 1 Drafn Grønn    
03110102 sø 03/11 12:00 sø 03/11 Marienlyst 1 G11 (2008) Plj B Lørenskog Blå Frigg 4    
03110903 sø 03/11 12:00 sø 03/11 Marienlyst 2 G11 (2008) Plj B Ekholt BK Vestre Akers SK    
03110703 sø 03/11 12:00 sø 03/11 Tørteberg 1 G13 (2006) Avslutningskamper Lyn 2 3 - 0 Fjellhamar    
03110103 sø 03/11 12:30 sø 03/11 Marienlyst 1 G11 (2008) Plj C Frigg 1 Lørenskog Hvit    
03110904 sø 03/11 12:30 sø 03/11 Marienlyst 2 G11 (2008) Plj C Frigg 2 Nøtterøy IF    
03110704 sø 03/11 12:30 sø 03/11 Tørteberg 1 G13 (2006) Slutspel B Semifinale Nittedal Rød 1 - 2 Lørenskog 1    
03110802 sø 03/11 12:30 sø 03/11 Tørteberg 2 G13 (2006) Avslutningskamper Lørenskog 2 1 - 3 Drafn Grønn    
03110104 sø 03/11 13:00 sø 03/11 Marienlyst 1 G11 (2008) Plj A Husøy & Føynland IF Årvoll    
03110905 sø 03/11 13:00 sø 03/11 Marienlyst 2 G11 (2008) Plj A Fjellhamar Blå Frigg 3    
03110803 sø 03/11 13:00 sø 03/11 Tørteberg 2 G13 (2006) Slutspel B Semifinale Nittedal Grønn 0 - 1 Frigg 2    
03110105 sø 03/11 13:30 sø 03/11 Marienlyst 1 G11 (2008) Plj B Vestre Akers SK Lørenskog Blå    
03110906 sø 03/11 13:30 sø 03/11 Marienlyst 2 G11 (2008) Plj B Frigg 4 Ekholt BK    
03110705 sø 03/11 13:30 sø 03/11 Tørteberg 1 G13 (2006) Avslutningskamper Fjellhamar 0 - 3 Lørenskog 2    
03110804 sø 03/11 13:30 sø 03/11 Tørteberg 2 G13 (2006) Avslutningskamper Lyn 2 1 - 3 Lyn 1    
03110106 sø 03/11 14:00 sø 03/11 Marienlyst 1 G11 (2008) Plj C Fjellhamar Rød Frigg 1    
03110907 sø 03/11 14:00 sø 03/11 Marienlyst 2 G11 (2008) Plj C Lørenskog Hvit Nøtterøy IF    
03110706 sø 03/11 14:00 sø 03/11 Tørteberg 1 G13 (2006) Slutspel A 1/4 Final Frigg 3 1 - 2 P Heming    
03110805 sø 03/11 14:00 sø 03/11 Tørteberg 2 G13 (2006) Slutspel A 1/4 Final Åssiden 1 0 - 1 P Drafn Hvit    
03110107 sø 03/11 14:30 sø 03/11 Marienlyst 1 G11 (2008) Plj A Årvoll Frigg 3    
03110908 sø 03/11 14:30 sø 03/11 Marienlyst 2 G11 (2008) Plj A Husøy & Føynland IF Fjellhamar Blå    
03110707 sø 03/11 14:30 sø 03/11 Tørteberg 1 G13 (2006) Slutspel A 1/4 Final Nesøya Talent 3 - 2 Oppegård Tigers    
03110806 sø 03/11 14:30 sø 03/11 Tørteberg 2 G13 (2006) Slutspel A 1/4 Final Frigg 1 1 - 0 Åssiden 2    
03110108 sø 03/11 15:00 sø 03/11 Marienlyst 1 G11 (2008) Plj B Frigg 4 Vestre Akers SK    
03110909 sø 03/11 15:00 sø 03/11 Marienlyst 2 G11 (2008) Plj B Ekholt BK Lørenskog Blå    
03110708 sø 03/11 15:00 sø 03/11 Tørteberg 1 G13 (2006) Slutspel B Bronsekamp Nittedal Rød 0 - 0 Nittedal Grønn    
03110807 sø 03/11 15:00 sø 03/11 Tørteberg 2 G13 (2006) Slutspel B Finale Lørenskog 1 0 - 3 Frigg 2    
03110109 sø 03/11 15:30 sø 03/11 Marienlyst 1 G11 (2008) Plj C Nøtterøy IF Frigg 1    
03110910 sø 03/11 15:30 sø 03/11 Marienlyst 2 G11 (2008) Plj C Frigg 2 Fjellhamar Rød    
03110709 sø 03/11 15:30 sø 03/11 Tørteberg 1 G13 (2006) Plassering 5-8 5-8 Frigg 3 5 - 6 P Åssiden 1    
03110808 sø 03/11 15:30 sø 03/11 Tørteberg 2 G13 (2006) Plassering 5-8 5-8 Oppegård Tigers 3 - 0 Åssiden 2    
03110710 sø 03/11 16:30 sø 03/11 Tørteberg 1 G13 (2006) Slutspel A Semifinale Heming 2 - 3 Nesøya Talent    
03110809 sø 03/11 16:30 sø 03/11 Tørteberg 2 G13 (2006) Slutspel A Semifinale Frigg 1 0 - 3 Drafn Hvit    
03110711 sø 03/11 17:00 sø 03/11 Tørteberg 1 G13 (2006) Plassering 5-8 5-6 Åssiden 1 1 - 2 P Oppegård Tigers    
03110810 sø 03/11 17:00 sø 03/11 Tørteberg 2 G13 (2006) Plassering 5-8 7-8 Frigg 3 5 - 2 Åssiden 2    
03110712 sø 03/11 17:30 sø 03/11 Tørteberg 1 G13 (2006) Slutspel A Bronsekamp Heming 3 - 0 Frigg 1    
03110811 sø 03/11 17:30 sø 03/11 Tørteberg 2 G13 (2006) Slutspel A Finale Nesøya Talent 4 - 1 Drafn Hvit    
Kiwi Briskeby